А ви знали, що найкраще створювати наукові праці восени?
Знаєте чому?
1- це формування звички!
Існує поширена думка: щоб якесь заняття стало звичкою, треба регулярно його виконувати протягом 30 днів. Наприклад, щоб завести звичку робити зарядку вранці, потрібно цілий місяць вставати раніше і змушувати себе рухатися, не пропускаючи жодного дня. Звичайно, тут не обійтися без звернення до резервів сили волі. Однак, приблизно через місяць завзятих тренувань настане день, коли вам більше не доведеться змушувати себе). Звичайно, термін формування звички багато в чому залежить від її складності. Але погодьтеся, 15 років більш ніж достатньо для появи будь-якої звички. Саме стільки часу (а для когось і більше) кожна осінь була для нас початком активного навчання спочатку у школі, а згодом в університеті
2 це сприятливі умови для навчання.
Осінь створює чудові умови для навчання. Свіже прохолодне повітря, затяжні дощі і падіння листя налаштовують нас на філософський лад і створюють задумливий настрій. Температура стає комфортнішою для розумових занять. А коли за вікном йде дощ, зайвий раз не хочеться виходити нікуди. Тож у нас з'являється більше вільного часу для самовдосконалення. На щастя, дистанційний формат навчання дозволяє нам отримувати нові знання та навички, навіть не виходячи з дому. Також осінь дарує нам величезну різноманітність фруктів та овочів, які допомагають наситити організм необхідними вітамінами та мікроелементами, а отже, мозок отримує все, що йому потрібне для активної роботи.
3 Творче підняття!
Багато світових поетів, письменників ,художників вважали осінь порою року, яка заряджає творчістю та натхненням. Якщо і вас надихають осінні пейзажі, шарудіння листя, свіже осіннє повітря, то навчання буде вам ще кориснішим. Адже в цьому випадку нові знання увійдуть у хімічну реакцію з вашою творчою енергією і з цього киплячого бульйону з'являться нові ідеї, які допоможуть досягти кращих результатів у роботі та бізнесі.
4. час змін
З першим осіннім холодком життя розпочнеться спочатку.
Френсіс Скотт Фіцджеральд
Осінь найкраща пора року, щоб змінити своє життя. Взимку нам хочеться весни, а навесні всі наші думки зайняті літом, плануванням відпустки та інших можливостей для відпочинку. Восени ж настає перепочинок між спекотним активним літом і холодною довгою зимою. У цей час нас все частіше відвідують думки про підсумки року, що минає.
І якщо проміжні підсумки не тішать, ми маємо ще цілих 3 місяці, щоб це виправити. Чи не влаштовують робота і посада? Вперед за набуттям нових знань та навичок, які допоможуть вам перейти на наступну сходинку кар'єрних сходів і, може, навіть не на одну. Ще під час навчання у вас з'являться нові ідеї. Можливо, ви навіть встигнете їх реалізувати та отримати перший результат. І тоді під бій курантів ви з посмішкою згадаєте рік, що минає, і заслужено похваліть себе за виконану роботу і за те, що зробили важливий крок у бік позитивних змін у своєму житті.
Як говорив Вільям К. Брайант "Осінь – остання, найчудовіша посмішка року". Тож нехай ця посмішка принесе вам багато позитивних змін.
Продуктивної вам осені!